رویدادها

جبران دروس معارف از طریق آموزش مجازی دانشگاهیان، ضروری است

جبران دروس معارف از طریق آموزش مجازی دانشگاهیان، ضروری است

https://www.aparat.com/v/AgFvV


معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه تا به امروز تصمیم جدید مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان نگرفته‌ایم، گفت: هر گونه تصمیم گیری در این زمینه تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.

دکتر علی خاکی صدیق در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این در خصوص آخرین تصمیم وزارت علوم برای بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه مبارک رمضان  اظهار کرد: تا به امروز تصمیم جدیدی در مجموعه وزارت علوم مبنی بر بازگشایی دانشگاه های زیر مجموعه ما بعد از ماه مبارک رمضان گرفته نشده است و فعلا تصمیمات قبلی قابل اجرا خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: هر گونه تصمیم گیری در خصوص آغاز آموزش حضوری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نیازمند تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است و وزارت علوم در این زمینه تابع تصمیمات ستاد خواهد بود.

معاون آموزشی وزارت علوم همچنین خاطر نشان کرد: بازگشایی دانشگاه ها برای حضور در کلاس های رفع اشکال و دروس عملی هم نیازمند تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است. هر وقت ستاد اعلام کرد سلامت دانشجویان و اساتید با شروع کلاس های حضوری به خطر نخواهد افتاد ما آماده بازگشایی دانشگاهها هستیم.

دکتر خاکی صدیق تاکید کرد: یکی از مهم ترین نگرانی ما برای آغاز آموزش حضوری دانشجویان در دانشگاه ها بحث حضور فیزیکی دانشجویان در محیط دانشگاه، خوابگاه ها و تردد آنها از شهرهای مختلف به مراکز آموزشی است به همین جهت تامین سلامت دانشجویان اولویت اصلی تصمیم گیری ما خواهد بود.

ارسال نظر

2 نظر

نظرات شما

نمازی | ۱۳۹۹/۰۲/۰۳-۱۹:۱۲

چه جالب

| ۱۳۹۹/۰۲/۰۳-۱۹:۱۵

بله.....